0 0
0 0

משלוחים

מידות ושימוש

ניקיון ספפי

הכי פופולריות

החזרות

הזמנות

משלוחים

פילטר פעיל: מידות ושימוש

אוי לא! הצוות שלנו מתייחס לאיכות ברצינות רבה ואנחנו שמחים לעזור. אם זה עתה פתחת את החבילה שלך ואתה רואה אחד מהחששות הבאים, אנא הודע לנו תוך 48 שעות מרגע קבלת ההזמנה שלך. יש לדווח על הדברים הבאים תוך 48 שעות מהקבלה: ערבוב צבעים מוצר פגום או מלוכלך מהמעבר כתמים קרעים פנצ’רים/חורים בבד פריטים חסרים אנא שלח 2-3 תמונות של הבעיה, כולל תמונה של תווית המשלוח, דרך טופס זה , או באמצעות דואר אלקטרוני בכתובת info@sapappy.co.il , והצוות שלנו יחזור אליך בהקדם האפשרי!

לא, ספפי עובדים רק בישראל, אנחנו מוצר ישראלי וייצור ישראלי כחול לבן, עם פטנט רשום.

הספפי מגיעה בתוך קופסה מגניבה עם QR קוד שניתן לסרוק אותו. היא מגיעה ארוזה בוואקום סגור ששומר עליה, מוציאים אותה ואז ספפי מתחילה להתנפח!

כל ההזמנות החדשות נשלחות תוך 1-3 ימי עסקים מרגע הרכישה במידה וההזמנה לא במלאי יש להוסיף עד 14 ימי עסקים להכין את ההזמנה, אישור משלוח ישלח במייל ברגע שההזמנה תצא מחנות מפעל שלנו. שים לב שמכיוון שהזמנות נשלחות במהירות, ייתכן שבקשות ביטול ועדכון פרטי הזמנה, כמו שינויי כתובת למשלוח, לא יהיו אפשריים. אנו ממליצים מאוד לדייק בפרטי ההזמנה בעת ביצוע ההזמנה ולאמת שוב את הפרטים כאשר מתקבל אישור ההזמנה במייל. אם יש בעיות כלשהן, אנא עדכן אותנו דרך כתובת המייל info@sapappy.co.il תוך שעה אחת מביצוע ההזמנה .

כן כמובן! ניתן לאסוף את ספפי בחנות בייבילנד, שדרות בנמיין 21 נתניה. לאחר שאישרנו את ההזמנה וקבלתם עדכון במייל שההזמנה אכן מוכנה ומחכה לכם בחנות.

המשלוחים שלנו מגיעים לכל רחבי הארץ.

המשלוח הוא לגמרי חינם!

אוי לא! התחל בבדיקה בכל רחבי הבית שלך – לפעמים נהגי משלוחים משאירים חבילות במקומות שונים. אם אתה לא רואה את זה, בדוק עם השכנים הקרובים שלך כדי לראות אם הם קיבלו את הקופסה הכתומה הגדולה שלך בטעות! אם אינך מצליח לאתר אותו, אנא פנה אלינו בדוא”ל בכתובת info@sapappy.co.il תוך 48 שעות כדי שנוכל לעזור בשלבים הבאים. אם חבילה חסרה לא מדווחת תוך 48 שעות ממסירה מסומנת, ייתכן שלא נוכל לסייע.

כל ההזמנות החדשות נשלחות תוך 1-3 ימי עסקים מרגע הרכישה! תקבל אימייל אישור משלוח ברגע שההזמנה שלך תצא מהמפעל שלנו. שים לב שמכיוון שהזמנות נשלחות במהירות, ייתכן שבקשות ביטול ושינויי הזמנה, כמו שינויי כתובת למשלוח, לא יהיו אפשריים. אנו ממליצים מאוד לעיין בקפידה של כל פרטי ההזמנה בעת ביצוע ההזמנה שלך, ושוב כאשר אתה מקבל את אישור ההזמנה בדוא”ל. אם יש בעיות כלשהן, אנא שלח לנו דוא”ל לכתובת info@sapappy.co.il תוך שעה אחת מביצוע ההזמנה .

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזור לחנות
      דילוג לתוכן