0 0
0 0

ניקיון ושמירה על ספפי

מידות ושימוש

ניקיון ספפי

הכי פופולריות

החזרות

הזמנות

משלוחים

דבר ראשון אין מה לדאוג! ספפי נרטב? זה לא סוף העולם! ניתן להוריד את הכיסוי ולייבש בקלות, או לתת לספפי לעמוד בפינת הבית ותוך מספר שעות הרטיבות תעבור.

במידה וישנם לכלוכים על ספפי ניתן לשאוב עם שואב אבק או לטאטא את הלכלוכים, או באמצעות שימוש במגבון לח. אין להתיז או לנקות את ספפי עם חומרים כימיקליים.

כמו בכל ריפוד פרווה יכולה להיצמד מעט ולכן אנשים רבים אוהבים להתאים את הצבע של ספפי לחיית המחמד. אבל בניגוד לרהיטים אחרים, פרווה היא מהירה וקלה במיוחד לניגוב – שאיבת אבק או החלקה עם רולר מוך, שניהם עובדים כמו קסם! וניתן לנקות את המשטח השטוח בצורה פשוטה וקלה.

אתם יוכלים לנקות נקודתית על ידי לקיחת סמרטוט רטוב וחומר ניקוי ריפודים. לאחר שתסיימו, ודאו שהספוג של ספפי יבש לחלוטין לפני שתחזירו אותם לכיסויים. אתם יכולים להעמיד אותו ליד מאוורר או חלון פתוח על מנת לזרז את התהליך.

בשלושה שלבים פשוטים: 1) הוציאו מהרוכסן כל חלק 2) כבסו בכביסה קרה בלבד 3) יבשו באוויר. אם ישנם כתמים ישירים, נקו עם מטלית רטובה עם מעט סבון כלים והסירו בעדינות את הכתם.

כן, בקלות! הבד שלנו עמיד לכביסה- פשוט פתחו את הכיסויים ורכסו אותם בחזרה לפני שאתם שמים אותם במכונה. על מנת לשמור על הצבע, שטפו במצב הקר ביותר במכונה, עם ספפי מאותו הצבע בלבד, ותלו לייבש על מנת למנוע התכווצויות. מומלץ להשתמש בחומרי ניקוי בצבע שקוף ועבור כתמים קטנים, מומלץ לנקות עם מטלית לחה או תמיסת ניקוי שטיחים/ריפודים. *כיסויי הכריות הרקומים הם נקודתיים בלבד, ואינם ניתנים לכביסה במכונה.

0
    0
    העגלה שלך
    העגלה שלך ריקהחזור לחנות
      דילוג לתוכן